Eğitmenlerimiz

MACFit’lerde; son teknoloji ekipmanlar, MAC Academy eğitmenlerinin profesyonel eğitim ve birikimi ile birleşiyor ve üyelerimizin ihtiyaçlarına özel tasarlanan antrenman programları ortaya çıkarıyor.

Tümü spor akademisi kökenli olan MACFit eğitmenleri AFAA ( Aerobics and Fitness Association of America), ACSM (American College of Sport Medicine), IDEA,ECA ( East Cost Alliance), MK Pilates Studios, Pilates Coach USA gibi birçok uluslararası saygın eğitim kuruluşundan sertifikalara sahiptir.  MACFit eğitmenleri, tüm bu eğitim sertifikalarının yanında MAC Fitness Academy’nin zorunlu 70-90-120 saatlik teorik ve pratik eğitimlerinden başarı ile geçtikten sonra MACFit'lerde hizmet vermeye başlıyor. Tümü fitnessı hayatının merkezine koymuş eğitmenlerimizin birçoğu, sporun farklı branşlarında da uzmandır. 

Farklı testler sonucunda MACFit eğitmenleri tarafından sana özel olarak hazırlanan antrenman programlarıyla amaç ve hedeflerine güvenli ve etkili şekilde ulaşabilirsin. 
MACFit üyesi olduktan sonra, online platformumuz Fisikal’i kullanarak, tüm eğitmenlerimizin özgeçmişlerini inceleyebilir, kendileri ile iletişime geçebilirsin.

 

Randevu Al